Окупанти вдарили по Нікополю і Покровській громаді. Також гучно було у Криворізькому районі.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За ніч ворог двічі атакував Нікопольщину з артилерії.
Цілили по Нікополю і Покровській громаді.
У Нікополі пошкоджені 10 приватних будинків, 2 господарські споруди, авто, лінія електропередачі й газогін.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
На ранок гучно було у Криворізькому районі. Наслідки зʼясовуються.
В області працювали наші сили ППО. Ворожий безпілотник знищили військові ПвК «Схід». Дякуємо за захист!

Юлія Олександрова









