Стали відомі деталі щодо пораненого внаслідок удару КАБом по Синельниківщині – постраждав 70-річний чоловік.
Щодо безпекової ситуації в області та наслідків ворожих обстрілів повідомив голова облради Микола Лукашук.
Вчора до пізнього вечора ворог продовжив атакувати Нікопольщину. Окупанти били артилерією, запустили дрон-камікадзе й скидали боєприпаси з безпілотників.
Цілили по Нікополю та Марганецькій громаді. На щастя, обійшлося без постраждалих.
За уточненою інформацією, через вчорашній удар по Синельниківщині постраждав 70-річний чоловік. Він госпіталізований у стані середньої тяжкості.
Пошкоджена приватна оселя й автівка, ще одне авто – знищене, зачепило гараж та лінію електропередачі.
Юлія Олександрова









