Сьогодні окупанти вдарили по залізничному депо на Дніпропетровщині.
Внаслідок ворожої атаки серйозно пошкоджено інфраструктуру та приміщення структурного підрозділу, уламками посічено пасажирський рухомий склад.
Про це повідомили в Укрзалізниці.
На щастя, постраждалих серед залізничників немає.
Сьогодні у регіоні виводять на маршрути резервні поїзди.
Юлія Олександрова









