Окупанти били по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-З вечора і до ночі ворог продовжував атакувати Нікопольщину. Били з артилерії, запустили дрон-камікадзе й обстріляли з «Граду».
Цілили по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах.
Через обстріли сталася пожежа, пошкоджене промислове підприємство. На щастя, ніхто не постраждав.
Юлія Олександрова









