Окупанти вдарили по Нікополю та Мирівській громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері ворог двічі атакував Нікопольщину.
Окупанти вдарили з артилерії по Мирівській громаді, також запустили дрон-камікадзе по Нікополю.
У райцентрі пошкоджено інфраструктуру, але все добре, люди не постраждали.
Також ввечері в області працювали наші оборонці неба. Підрозділи ПвК «Схід» знищили 2 ворожих БпЛА.
На ранок ворог продовжив обстріли. По Нікополю вгатили з артилерії. Наслідки уточнюються.
Юлія Олександрова









