Вчора ввечері ворог вдарив ракетою по Кривому Рогу.
Ввечері та вночі окупанти продовжили атакувати Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері ворог вдарив ракетою по Кривому Рогу.
Пошкоджена інфраструктура, АЗС, освітній заклад, готель, адмінбудівлі, 3 багатоквартирні будинки і 33 автівки.
Ввечері та вночі окупанти продовжили атакувати Нікопольщину.
Російські війська цілили по Мирівській та Марганецькій громадах. Били з артилерії та скинули боєприпас з безпілотника.
На щастя, ніхто не постраждав.
Вранці ворог поновив удари по району. Окупанти спрямували дрон-камікадзе по Нікополю. Наслідки уточнюються.
Юлія Олександрова









