Окупанти знову атакували Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Минулого вечора та вночі ворог знову атакував Нікопольщину. Використовували дрони-камікадзе, обстрілювали з «Граду» та артилерії.
Ударів зазнали Нікополь
і Марганецька громада.
Внаслідок обстрілів пошкоджені приватні підприємства, 10 житлових будинків, 2 господарські споруди, навіс, лінії електропередач, газогін та інфраструктура.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









