Окупанти били по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Від пізнього вечора і до ранку ворог обстрілював Нікопольщину з артилерії. Цілили по Нікополю та Марганецькій громаді.
Пошкоджено 7 приватних будинків, 3 господарські споруди, лінії електропередачі та сонячна панель.
На щастя, ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









