Двоє 15-річних хлопців у місті Самар гуляли по кризі та опинилися у воді.
Надзвичайна подія сталася 14 лютого, близько о 16:00. Поблизу міського парку на річці під лід провалилися двоє 15-річних підлітків. Свідки розповіли, що попри зауваження перехожих один із хлопців вийшов на кригу, яка виявилася надто тонкою. Коли лід тріснув і він опинився у воді, його друг спробував врятувати товариша, але й сам провалився.
На щастя, небайдужий перехожий кинувся на допомогу та витягнув хлопців із крижаної води.
За нехтуваннями правилами безпеки на батьків 15-річного хлопця поліцейські склали адмінпротокол. Матеріали будуть направлені до суду.

Інна Кот









