Окупанти били по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог декілька разів атакував Нікопольщину з артилерії, також запустили дрон-камікадзе.
Цілили по Нікополю та Марганецькій громаді.
Пошкоджені приватне підприємство, ритуальна служба, пожежне депо, приватний будинок, будівля, що не експлуатувалася, інфраструктура, газогін та лінія електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









