Окупанти били по Мирівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері та на ранок окупанти атакували Нікопольщину з артилерії.
Цілили по Мирівській та Марганецькій громадах. Найбільше дісталося самому Марганцю.
У місті через ворожі обстріли постраждали четверо людей – чоловіки 54 років, 26 та 22 років та 64-річна жінка. Їм надали необхідну медичну допомогу.
Сталася пожежа, пошкоджені 8 багатоквартирних будинків, декілька магазинів, освітній заклад, кафе, аптека, 4 приватні оселі, підприємства, адмінбудівлі, гараж, авто, господарська споруда та лінія електропередачі.
Також вночі працювали наші оборонці неба. Військові з ПвК «Схід» знищили 2 ворожі БпЛА. Дякуємо за захист!

Юлія Олександрова









