Дільничний офіцер поліції допоміг водію вибратися зі снігового замету.
Подія сталася 17 лютого на території Петриківської громади.
Поблизу села Куліші він помітив автомобіль, який занесло у сніговий замет. Як виявилось, через ожеледицю, водій не впорався з керуванням та з’їхав з дороги. Машина опинилася у сніговій пастці.
Правоохоронець кинувся на допомогу та відбуксирував авто на проїжджу частину.
Водіям нагадують, що у складних ситуаціях на дорозі – можна звертатися на лінію «102».
Інна Кот









