Окупанти били по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-По Нікопольщині окупанти здійснили близько десятка атак. Обстрілювали з артилерії, били дронами-камікадзе та скинули боєприпаси з безпілотників.
Цілили по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Пошкоджені 7 приватних будинків, зруйновано господарську споруду, ще одна – пошкоджена, зачепило й інфраструктуру.

Юлія Олександрова









