Протягом дня окупанти атакували Нікопольський та Синельниківський райони.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Сьогодні ворог декілька разів вдарив по Синельниківському району. Били дронами та КАБом. Постраждали двоє чоловіків – 35 та 48 років. Лікуватимуться вдома.
У Межівській та Великомихайлівській громадах через ворожий обстріл побиті 13 житлових будинків, дитячий садок, авто. Пошкоджено електромережі.
Також ворог здійснив близько півтора десятка атак по Нікопольщині. Окупанти гатили дронами-камікадзе по райцентру, Мирівській, Покровській та Марганецькій громадах.
У Нікополі постраждала 84-річна жінка, але все добре, вона лікуватиметься вдома. Пошкоджений приватний будинок та вантажівка.

Юлія Олександрова









