Окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог атакував Нікопольщину близько двох десятків разів. Били артилерією та дронами-камікадзе.
Цілили по Нікополю, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській та Покровській громадах.
Постраждав 63-річний чоловік, лікуватиметься вдома.
Пошкоджені 4 приватні оселі, ще один будинок повністю зруйнований, зачепило 2 авто, АЗС, інфраструктуру, лінії електропередачі та газогони.

Юлія Олександрова









