Вночі ворог атакував “шахедом” Кривий Ріг. Внаслідок ворожої атаки постраждала 52-річна жінка. Але все добре, лікуватиметься вдома.
Сталася пожежа, пошкоджене промислове підприємство, медзаклад, 6 багатоповерхівок, автівка.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Також ворог вчора ввечері запустив ще один безпілотник по Мирівській громаді Нікопольського району. І вже вранці окупанти вдарили дроном-камікадзе по Марганецькій громаді. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









