Нападники відібрали гаманець з грошима у мешканця іншої області.
Вночі 4 березня бандити напали на 52-річного чоловіка на території вокзалу, силою дістали з кишені потерпілого гаманець та побігли з місця події.
Поліцейські оперативно затримали трьох фігурантів.
Зловмисниками виявились хлопці віком 16, 19 та 20-ти років.
Вкрадені гроші вони витратити не встигли, тож правоохоронці їх вилучили.
Юнакам загрожує до 10 років тюрми.

Інна Кот









