Вночі та на ранок ворог атакував Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі ворог обстріляв Нікополь з артилерії. На щастя, ніхто не постраждав.
На ранок окупанти вдарили безпілотником по Марганецькій громаді. Наслідки зʼясовуються.
Юлія Олександрова









