Вчора пізно ввечері ворог атакував Марганецьку громаду Нікопольського району з артилерії. На щастя, ніхто не постраждав.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Вже вранці окупанти запустили 4 дрони-камікадзе по Нікополю. Пошкоджена інфраструктура.
Юлія Олександрова









