Росія вночі масовано атакувала енергетичні обʼєкти ДТЕК.
Цього разу і у Дніпропетровській області.
Без світла залишилась частина жителів області.
У ДТЕК повідомили, що пошкодження суттєві.
Енергетики вже працюють на місцях, щоб якнайшвидше повернути електропостачання в домівки.
Битва за світло триває!
Софія Світла









