За день ворог атакував Нікопольщину близько двох з половиною десятків разів. Били дронами-камікадзе, артилерією й обстріляли з «Граду».
Окупанти цілили по Нікополю, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській та Покровській громадах.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Пошкоджений приватний будинок та господарська споруда. На щастя, люди не постраждали.
Юлія Олександрова









