Вчора ввечері окупанти декілька разів атакували Нікопольщину. Били з артилерії й скидали боєприпаси з безпілотників.
Цілили по райцентру, Марганецькій та Мирівській громадах.
Через артобстріл у Нікополі постраждав 23-річний чоловік, йому надали необхідну медичну допомогу, лікуватиметься вдома.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Пошкоджена багатоповерхівка, будівля, що не експлуатувалася, та лінія електропередачі.
Вранці ворожі атаки по Нікопольщині поновилися. Окупанти обстріляли Нікополь з артилерії. Наслідки уточнюються.
Юлія Олександрова









