Більше десятка атак по Нікопольщині – ворог продовжує бити по району артилерією та безпілотниками.
Окупанти цілили по Нікополю, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Пошкоджені 2 приватні будинки, господарська споруда, теплиця, 2 автівки, газогін та інфраструктура.
Також ворог запустив дрон-камікадзе по Новопавлівській громаді Синельниківського району. Знищено будинок, пошкоджені 2 господарські споруди й вулики.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Били російські війська і по Межівській громаді. Наслідки зʼясовуються.
На щастя, всюди обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









