За день окупанти атакували Нікопольщину близько двох десятків разів. Били артилерією та безпілотниками.
Цілили по самому Нікополю, Марганецькій, Червоногригорівській та Покровській громадах.
Постраждали двоє чоловіків, 48 та 46 років. Один з них був госпіталізований, інший – лікуватиметься вдома.
Пошкоджене аграрне підприємство, багатоповерхівки, шиномонтаж, 2 приватні оселі та 6 господарських споруд.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Також під атакою БпЛА була Зеленодольська громада Криворізького району. Пошкоджена інфраструктура, але люди не постраждали.

Юлія Олександрова









