Чи зможуть мешканці Дніпра та області освятити великодні кошики святкової ночі.
Відповідь на це питання сьогодні надали в обласній військовій адміністрації.
Голова ДніпроОВА Сергій Лисак повідомив, що у ніч на Великдень, з 19 на 20 квітня, комендантську годину у нашій області скасовувати не збираються.
Більш того, за її суворим дотриманням посилено слідкуватимуть правоохоронці.
-Правила, що діють під час війни, ніхто не відміняв. Пересуватися в нічний час буде заборонено і у свята. Поліція ж працюватиме у посиленому режимі, – наголосив очільник ОВА.
Тож святити Паски можна буде зранку – з 5:00.
Софія Світла









