З вечора і до ночі окупанти продовжували атакувати Нікопольщину.
Цілили по райцентру дронами-камікадзе й артилерією. Пошкоджений приватний будинок, гараж та господарська споруда. На щастя, люди не постраждали.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
За уточненою інформацією, вчора ввечері ворог вдарив КАБами по Новопавлівській громаді Синельниківського району.
Пошкоджені 10 приватних осель, магазини, лінія електропередачі та інфраструктура.

Юлія Олександрова








