Ворог знову б’є по енергетиці – “шахеди” влучили у виробничий майданчик ДТЕК.
Будівлі та техніка зазнали серйозних пошкоджень.
На щастя, співробітники не постраждали.
Через обстріл багато осель залишилися без світла.
-Робимо все можливе, щоб електропостачання Дніпропетровщини було без перебоїв, – запевнили у ДТЕК.
Юлія Олександрова









