У Дніпропетровській обласній раді освятили великодні паски для наших захисників і захисниць.
Освячені гостинці встигнуть дістатися на передову.
Освятив паски Митрополит Дніпровський і Січеславський Симеон та представники Дніпровської Єпархії ПЦУ.
-Ці паски — не просто смаколики. Це символ підтримки, турботи й частинка дому, яка має зігріти серця наших оборонців, – зазначив голова облради Микола Лукашук.

Софія Світла









