Вчора ввечері окупанти вдарили по Нікопольщині.
Скинули боєприпас з безпілотника по Марганецькій громаді. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
За уточненими даними, також вчора ввечері окупанти обстріляли Великомихайлівську громаду Синельниківського району з РСЗВ.
Там пошкоджені сім приватних будинків та лінія електропередачі.
Юлія Олександрова









