Ворог знову атакував два райони області – Нікопольський та Синельниківський. В обох районах є постраждалі люди.
По Нікопольщині окупанти здійснили майже два з половиною десятки атак. Цілили безпілотниками й обстрілювали з артилерії.
Під ударом був Нікополь, Червоногригорівська, Покровська та Марганецька громади.
Постраждали четверо людей, троє жінок – 62, 83 та 80 років. А також чоловік 46 років. Їм надали необхідну медичну допомогу.
Сталася пожежа. Пошкоджене підприємство, приватні будинки, адмінбудівля, магазин, господарська споруда, авто та газогін.
Наслідки вечірніх атак ще уточнюються.
Знову російські війська вдарили КАБами по Новопавлівській громаді Синельниківського району.
Там також постраждали двоє людей. Жінка 64 років госпіталізована у стані середньої тяжкості. Зайнялися господарська споруда, авто, сільськогосподарська техніка. Знищений будинок, релігійна установа, магазин, ще 7 осель пошкоджені, зачепило пошту, адмінбудівлю.
За уточненою інформацією, через нічний удар по Павлограду постраждали 15 людей.
Юлія Олександрова









