За день окупанти атакували Нікопольщину близько двох з половиною десятків разів. Били переважно безпілотниками, але й обстріляли з артилерії.
Цілили по райцентру, Покровській та Марганецькій громадах.
Постраждав 56-річний чоловік. Але все добре, лікуватиметься вдома.
Пошкоджені 3 багатоквартирних будинки, приватна оселя, магазин, адмінбудівля, вантажівка та інфраструктура.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
За уточненою інформацією, вранці ворог вдарив КАБами по Новопавлівській громаді Синельниківського району. Пошкоджена будівля, що не експлуатувалася, 13 приватних будинків та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









