Сьогодні вранці ворог знову атакував Новопавлівку. Удари нанесені в житлову забудову. Знову понівечено чимало цивільних будинків.
Видання “Вісті Новопавлівської громади” повідомляє, що восьму добу поспіль відбуваються коврові бомбардирування Новопавлівки.
І вже п’ять діб немає електроенергії, інтернету, мобільного зв’язку.

Юлія Олександрова









