Цієї ночі ворог масовано атакував Дніпропетровщину.
Гучно було і у Словʼянській громаді Синельниківського району. Там пошкоджене підприємство.
Також окупанти вдарити КАБом по Великомихайлівській громаді Синельниківського району.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
До ранку продовжилися атаки й по Нікопольщині. Цілили по райцентру, Покровській та Марганецькій громадах.
У Нікополі постраждала 47-річна жінка. Їй надали необхідну медичну допомогу.
Пошкоджені 2 приватні будинки, господарська споруда, інфраструктура та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









