Ворог знову атакував два райони нашої області – Нікопольський та Синельниківський.
Протягом дня окупанти більше десятка разів вдарили по Нікополю дронами-камікадзе.
Постраждали четверо людей – чоловіки 81, 51 та 41 років, а також 76-річна жінка. Усім надали необхідну медичну допомогу.
Пошкоджений приватний будинок, інфраструктура та пожежні автівки.
Надвечір атакували й Мирівську громаду. Наслідки зʼясовуються.
Вранці російські війська атакували Великомихайлівську громаду Синельниківського району.
Постраждала 48-річна жінка.
Пошкоджені 12 приватних будинків, один – знищений. Зачепило автівки та лінію електропередачі.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Безпілотником вдарили по Новопавлівській громаді. Там пошкоджений приватний будинок та господарська споруда.

Юлія Олександрова









