Сьогодні у Дніпрі запрацювали фонтани.
Мерія обіцяла увімкнути протягом дня 13 водограїв на різних локаціях. Проте, запрацювали з них не усі.
Однак, дніпряни вже діляться фото працюючих популярних фонтанів біля оперного театру та на оглядовому майданчику парку Шевченка.
Ще два водограї — «Білий Лебідь», який входить до рейтингу найкрасивіших в Україні, та єдиний у країні штучний водоспад «Поріг ревучий» — теж запрацюють у травні, але трохи пізніше. Попередньо, до 9 травня.
Нагадаємо, у Дніпрі 16 фонтанів, один з них — бювет, на проспекті Миру.

Софія Світла









