Ввечері та вночі ворог атакував Марганецьку громаду Нікопольського району. Били з артилерії та дроном-камікадзе.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
На ранок окупанти запустили безпілотник по Мирівській громаді. На щастя, люди не постраждали.
Юлія Олександрова









