Ворожа армія спрямувала на область безпілотники. На ранок було гучно у деяких районах. У Синельниківському районі попередньо – пошкоджене підприємство. Усі деталі зʼясовуються.
З вечора і до ранку ворог продовжив бити по Нікопольщині.Окупанти гатили артилерією й дронами-камікадзе по Мирівській та Марганецькій громадах. За уточненою інформацією через вечірні удари по Нікополю сталася пожежа. Пошкоджені 2 приватні будинки.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Також вночі ворог знову вдарив КАБом по Новопавлівській громаді Синельниківського району. Пошкоджена інфраструктура.
Юлія Олександрова









