Голова ВЛК одного із районних ТЦК та СП, змовившись з іншими лікарями, організувала виготовлення фіктивних медичних документів.
Вони вносили зміни в електронні медичні картки пацієнтів для зняття їх з військового обліку, як начебто ВІЛ-інфікованих.
Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону.
У такий спосіб, з квітня по жовтень 2024 року в інформаційну систему «Соціально значущих хвороб» внесені несанкціоновані зміни стосовно 25 чоловіків, які в подальшому були визнані непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку.
Також встановлено, що дляй подальшого списання чоловіків з військового обліку аналогічним чином до Інформаційної системи «Соціально значущих хвороб» внесено зміни в електронні медичні картки понад 320 осіб. Проте, схему було викрито правоохоронцями.
Під час обшуків за місцямиг реєстрації та проживання підозрюваних, а також у службових кабінетах виявлено та вилучено: комп’ютерну техніку, медичну документацію, та інші докази протиправної діяльності.
На даний час усім підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Інна Кот









