Мешканець Кривого Рогу вночі підʼїхав на велосипеді до авто ВАЗ
та підпалив його.
Автомобіль, що належав 31-річному містянину, вигорів вщент.
Подія сталася 15 травня опівночі біля приватного будинку.
Поліцейські з’ясували, що до умисного пошкодження автівки причетний 37-річний чоловік. З місця події криміналісти вилучили пожежне сміття та інші речові докази.
Зловмисника затримали та повідомили про підозру.
Наразі підпалювачу обрали запобіжний захід.

Інна Кот









