Ввечері та на ранок окупанти знову атакували Нікопольщину.
По Марганецькій громаді вдарили дронами-камікадзе, вранці обстріляли з артилерії сам Нікополь. Наслідки ранкових атак ще уточнюються.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
За додатковою інформацією, через вчорашню атаку по Червоногригорівській громаді пошкоджена будівля, що не експлуатувалася.
Також окупанти атакували дроном Грушівську громаду Криворізького району. Пошкоджена інфраструктура.
Юлія Олександрова









