Мережею шириться інформація, що російські війська вийшли на кордон Дніпропетровської області.
Рашиські ЗМІ оприлюднили фото окупантів з триколором поруч з авто біля колючого дроту нібито адмінкордону області.
Однак, у ДніпроОВА спростували інформацію щодо ворожого вторгнення у нашу область.
-Це – ФЕЙК! І ця «новина», і фото, яке нібито її ілюструє. Вони не відповідають дійсності. Та навмисне опубліковані ворогом, аби залякати мешканців нашого регіону, посіяти паніку та дестабілізувати ситуацію, – повідомили у ДніпроОВА.
Аналітики пояснили, що пікап належить українським бійцям, які вночі просто заплутались в єгозі, а зранку окупанти добігли туди і почали фотографуватися, неначе це “прорив”. Відбулося це в районі населеного пункту Троїцьке. Повідомляється, що наші війська там усіх ліквідували.
Довіряйте лише офіційним джерелам!

Юлія Олександрова









