23 травня втрамках обміну “1000 на 1000” ще 390 українців сьогодні ступили на рідну землю – 270 військових і 120 цивільних.
Серед них – 30 мешканців Дніпропетровщини.
У вихідні очікується продовження процесу.
Серед захисників, які сьогодні повернулися з неволі – Антон з Павлограду.
Він додзвонився до дівчини, що чекала його весь цей час. 21-го травня отримав від неї листа, скоро вона зможе обійняти його.

Софія Світла









