25 травня з ворожого полону повернули ще 26 мешканців Дніпропетровщини.
А загалом знову вдома 303 українські воїни. Сьогодні відбулася третя частина обміну 1000 на 1000.
Додому повертаються воїни Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту. Деякі із захисників знаходилися у неволі з 2022 року.
Загалом за три дні з ворожого полону повернулися 77 мешканців нашої області.
Вітаємо наших хлопців на рідній землі!

Юлія Олександрова









