Вчора увечері невідомий вистрілив у ногу 13-річному хлопчику, який з другом грав у бадмінтон на майданчику.
У постраждалого проникаюче поранення, лікарі дістали кулю.
Попередньо, стріляли з пневматичної зброї.
Мама хлопчика розповіла:
-Син зателефонував і попросив винести серветки. Вже тоді до дітей збіглися перехожі і надавали допомогу. Згодом приїхала швидка та поліція. В момент пострілу хлопці почули лише свист. Потім побачили, як різко зачинилось вікно у будинку, звідки нібито летіла куля.
Зараз Іван у стабільному стані під наглядом медиків.
Згодом стало відомо, що поліція затримала стрілка у тому ж дворі, де постраждала дитина.
Попередньо, у 45-річного чоловіка вилучили стартовий пістолет.
За вказаним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Інна Кот









