Протягом дня окупанти не припиняли атакувати Нікопольщину. Застосовували безпілотники й артилерію.
Цілили по райцентру, Червоногригорівській, Марганецькій і Покровській громадах. Загалом було більше двох з половиною десятків ударів.
Постраждали двоє людей – 48-річна жінка та 25-річний чоловік. Їм надали необхідну медичну допомогу.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Пошкоджена багатоповерхівка, 2 приватні оселі, адмінбудівля, 5 легковиків, вантажівка, техніка, комунальне підприємство, 4 парника, інфраструктура, будівля, що не експлуатувалася.
Били й по Грушівській громаді Криворізького району.
Також вдарили по Межівській громаді Синельниківського
району. Пошкоджена господарська споруда та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









