1 червня окупанти вдарили ракетою по навчальному центру ЗСУ на Дніпропетровщині.
Відомо про 12 загиблих та понад 60 поранених.
«На момент оголошення повітряної тривоги весь особовий склад перебував в укриттях, крім тих, хто можливо не встиг до них дістатись. Створена тимчасова робоча група, яка буде досліджувати причини обставини, які привели до цієї трагедії, якщо буде встановлена вина посадових осіб, будь-якого рівня, незважаючи на їхні заслуги, всі будуть притягнуті до відповідальності. Попередньо відомо, що це був «Іскандер», але остаточні дані будуть, коли місце удару буде досліджене експертами», — повідомив речник Сухопутних військ ЗСУ Віталій Саранцев.
Повідомляється, що жодних шикувань чи масових зборів особового складу не проводилося.
Через сьогоднішню трагедію на полігоні на Дніпропетровщині, командувач Сухопутних військ ЗСУ Драпатий йде у відставку.
«Це усвідомлений крок, продиктований моїм особистим відчуттям відповідальності за трагедію на 239-му полігоні, внаслідок якої загинули наші воїни», – написав Михайло Драпатий.
Юлія Олександрова









