Зловмисники у соціальних мережах підшуковували оголошення про пошук військовослужбовців ЗСУ, які зникли безвісти або потрапили в полон.
У подальшому вони зв’язувалися з рідними військових через месенджери та пропонували їм «допомогу» в поверненні їх з полону чи лікування.
За свої послуги зловмисники вимагали грошову винагороду, яку потерпілі перераховували на підконтрольні банківські картки.
Наразі встановлено 14 потерпілих з різних регіонів України. Загальна сума завданих збитків становить майже 3 млн гривень.
Встановили всіх учасників злочинної групи – двох жінок 62 і 37 років та 35-річного чоловіка.
Усім підозрюваним обрано запобіжні заходи.
Також перевіряється їхня причетність до ще 12 епізодів протиправної діяльності із загальними збитками на суму майже 5 млн гривень.
Зловмисникам загрожує до 12 років тюрми.

Інна Кот









