Ворог знову тероризував мирних мешканців Нікопольщини. Через російські атаки у районі постраждали 6 людей.
Жінка та чоловік 40 років були госпіталізовані у важкому стані. Двоє чоловіків 34 років, 51-річний чоловік та 83-річна жінка отримали необхідну допомогу, лікуватимуться вдома.
На жаль, 40-річну жінку врятувати не вдалося, вона померла у лікарні.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Цілили по райцентру, Марганецькій, Червоногригорівській та Мирівській громадах.
Пошкоджений магазин, 4 приватних будинки, знищений гараж. Зачепило авто, інфраструктуру, газогін та лінію електропередачі.

Юлія Олександрова









