Через російську атаку у Дніпрі постраждали дві жінки, 45 та 88 років.
Пошкоджене підприємство, освітній заклад, інфраструктура, гаражі, багатоповерхові будинки. Зачепило й автівки.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
У Павлограді також було гучно, пошкоджені багатоповерхівки, машини та підприємство.
На ранок окупанти продовжили бити й по Нікопольщині. Застосовували безпілотники й обстріляли з артилерії.
Цілили по райцентру та Марганецькій громаді. У Нікополі пошкоджений багатоповерховий будинок.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









