ДБР викрило колишнього начальника квартирно-експлуатаційного відділу Дніпра, який роками «не помічав», як місцеві фермери незаконно засіювали танковий полігон.
Аграрії захопили понад 100 га військової землі та використовували її для посівів без будь-якої орендної плати.
Це призвело до збитків Міноборони на понад 8 мільйонів гривень.
Колишньому посадовцю повідомлено про підозру.
Йому загрожує до 7 років ув’язнення.
Інна Кот









